З професійним святом, шановні медичні працівники!
Люди найгуманнішої професії – медичні працівники приймали вітання від депутатського корпусу Теплицької сільської ради. Квіти та приємні сюрпризи напередодні свята отримали колективи фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Веселий Кут, Садове, Мирнопілля та амбулаторії села Теплиця. Сільський голова Іван Леонтьев разом з секретарем ради Людмилою Карат особисто привітали медиків громади.
– Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Щодня ви рятуєте найдорожче – здоров’я та життя людини.
Від усієї громади бажаємо всім вам, вашим сім’ям добра і злагоди, здоров’я і щастя, благополуччя і життєвої енергії, нових досягнень у вашій нелегкій, почесній і такій необхідній праці, – побажав сільський голова.





