22 СІЧНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ
Дорога громадо! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!
22 січня 1919 року увійшло в історію як день, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія стала символом прагнення українців жити в єдиній, незалежній і соборній державі.
Сьогодні, як ніколи, ми усвідомлюємо, наскільки важливі єдність, згуртованість і спільна мета для нашої країни. Разом ми творимо майбутнє, будуємо сильну, вільну і демократичну Україну.
Дякую кожному з вас за внесок у розвиток нашої громади, за щоденну працю, за підтримку та віру в краще майбутнє.
Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, миру та злагоди. Нехай у наших серцях завжди палає любов до рідної землі.
Теплицький сільський голова
Іван Леонтьєв.
