Шановні медичні працівники Теплицької громади!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!
Наше життя складається з багатьох етапів: злетів і падінь, перемог і поразок, радощів і смутку. Ми надаємо значення різним речам, але за останні роки зрозуміли, що найцінніший й найдорожчий скарб – це здоров’я. Підтримувати його та рятувати, доводиться лікарям, фельдшерам, медичним сестрам.
З часу повномасштабного вторгнення на територію нашої країни, на плечі медичних працівників ліг найважчий тягар з часів незалежності України.
Сьогодні Ваше свято і я щиро хочу подякувати кожному з Вас за невтомну працю, милосердя, відданість своїй професії.
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, достатку та благополуччя. Нехай незмінною нагородою за вашу роботу буде вдячність тих, кому ви подарували радість життя та віру в свої сили!
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.

