Чергова апаратна нарада
В Теплицькій сільській раді відбулась чергова апаратна нарада з начальниками структурних підрозділів, директорів КП та старост. Вів нараду Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
Основні тези
Начальник відділу надання соціальних послуг Ольга Дімова доповіла, що на минулому тижні було підготовлено проект розпорядження про виплату матеріальної допомоги двом онкохворим особам згідно Програми соціального захисту населення «Турбота». Відповідно до постанови КМУ від 23.09.2020 року №859 відділом надання соціальних послуг щомісячно здійснюється нарахування компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (людям, які доглядають родичів та спільно з ними проживають). Таких в громаді – 3 особи.
КП працюють в штатному режимі, були деякі перебої з водопостачанням в селі Теплиця. Директор КП «Акватік» Василь Хаджиогло повідомив, що наразі водопостачання в населеному пункті відновлено.
В закладах дошкільної та шкільної освіти епідеміологічна ситуація в межах норми.
Засідання постійних депутатських комісій планується на 14 березня 2025 року. Сесія відбудеться 18 березня.
Від голови Одеської обласної ради Григорія Діденка Подяку за самовіддану працю в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня голова Іван Леонтьєв передав головному спеціалісту фінансового відділу Теплицької сільської ради Акуловій Олені Володимирівні.
Пам`ятний адрес та квіти з нагоди ювілейної дати народження голова вручив головному спеціалісту – фахівцю з соціальної роботи Відділу надання соціальних послух Теплицької сільської ради Дебеляк Ользі Василівні.


