Чергова апаратна нарада
В понеділок 10 червня в приміщенні Теплицької сільської ради відбулась апаратна нарада начальників структурних підрозділів, директорів комунальних підприємств, старост. Вів нараду Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
Голова довів до відома присутніх про здійснення на території громади економії електроенергії. Начальник відділу правового кадрового забезпечення та організаційної роботи Юрій Безпалов ознайомив з текстом РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 07 червня 2024 р. № 510-р «Деякі заходи щодо стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України». У зв’язку з надзвичайною ситуацією в енергетичній системі, спричиненою збройною агресією Російської Федерації проти України.
Дійшли згоди, що вуличне освітлення в громаді буде вмикатися о 21.30 до 24.00.
Голова знову звертається до населення, щоб прибрали на прилеглих до будинків територіях: амброзія та інші парості. Комісія ЖКГ вже роздала людям попередження про порушення санітарного стану.
Бібліотеки громади отримали нові книжки по обласній програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книг.
Начальник відділу культури Марина Чернишова доповіла, що за підсумками проведення концертів на підтримку ЗСУ було зібрано близько 25 000 грн.
16 червня 2024 року о 17.00 в Теплицькому Будинку культури відбудеться концерт артистів української естради Тетяна Піскарьова, YOGEN, Dima Prokopov.
Приємні хвилини наради – привітання колежанки, начальника відділу надання соціальних послуг Ольги Дімової з ювілейною датою народження. Пам`ятний адрес, квіти, подарунок та багато гарних слів побажань, – окремо голова Іван Леонтьєв подякував Ользі Василівні за самовіддану працю на благо мешканців громади.
В Теплицькій громаді працюють пришкільні табори відпочинку та оздоровлення з гарним відвідуванням учнів.
Відбувається підготовка до проведення сесії ради, яка буде 12 червня 2024 року.


