Чергова апаратна нарада
Чергова апаратна нарада відбулась в Теплицькій сільській раді під головуванням Івана Леонтьєва. Прийняли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання.
Основні тези.
З понеділка 14 листопада в громаді стартував опалювальний сезон. Голова звернувся до всіх керівників структурних підприємств, використовувати вугілля економно.
Директор КП «Акватік» Андрій Ганган доповів, що роботи зі встановлення та підключення водопровідної башти в селі Веселий Кут завершені. Матеріали для заміни водопроводу на одній з вулиць закуплені. Найближчим часом розпочнуться роботи з облаштування скважини для встановлення нової водонапірної башти в селі Садове.
В громаді продовжується підготовка, щодо створення Центру первинної медико-санітарної допомоги. По ситуації доповів головний спеціаліст з питань економічного розвитку Георгій Мераджи.
Начальник відділу у справах дітей Юлія Ботнар доповіла про плановану зустріч благодійного фонду Маніфест миру в громаді. Буде деяким верствам населення передана гуманітарна допомога. Начальник фінансового відділу Надія Куралова доповіла про підготовку проекту бюджету на 2023 рік.
Іван Леонтьєв знову попросив відповідальних осіб звернути увагу на збір земельного податку.


