У Теплицькій громаді до Міжнародного жіночого дня отримали Подяки від обласної ради
У Теплицькій громаді до Міжнародного жіночого дня за клопотанням Теплицької сільської ради Подяки від голови Одеської обоасної ради Григорія Діденка за самовіддану працю в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня отримали:
Нофенко Марія Петрівна, начальник служби у справах дітей;
Губогло Ольга Степанівна, головний бухгалтер сільської ради;
Куцарева Валентина Федосіївна, головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту;
Чернишова Ірина Олександрівна, головний спеціаліст з діловодства.
Подяки та найкращі побажання особисто передав депутат Одеської обласної ради Олег Капсамун.




