У Веселокутському ліцеї призначено нового директора
02.09.2024
На святковій лінійці у Веселокутському ліцеї с початковою школою та гімназією Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв привітав нового директора ліцею.
За наказом начальника відділу освіти молоді та спорту Марії Кірчук з 1 вересня 2024 року на посаду директора Веселокутського ліцею з початковою школою та гімназією Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області призначено АЛЕКСАНДРОВУ Аллу Миколаївну на невизначений термін (до припинення воєнного стану).
Підстава: контракт від 1 вересня 2024 року.
Іван Леонтьєв привітав присутніх святкової лінійки зі святом та побажав новому керівнику успіхів на новій посаді.





