Теплицький сільський голова взяв участь у засіданні колегії під головуванням очільника Одеської ОВА
В Болградській районній державній (військовій) адміністрації голова РВА Михайло Шарафаненко зібрав голів громад для участі (онлайн) в засіданні колегії під головуванням очільника Одеської ОВА Олега Кіпера.
Теплицькій сільський голова Іван Леонтьєв разом з колегами в режимі відеозв’язку долучились до заходу.
Під час засідання колегії були розглянуті наступні питання:
– про підсумки виконання обласного бюджету та місцевих бюджетів Одеської області за перше півріччя 2024 року та проблемні питання їх наповнення;
– про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та супутніх платежів на підприємствах Одеської області в умовах воєнного стану;
– про реалізацію державної політики з питань підтримки внутрішньо переміщених осіб;
– про новації в законодавстві України щодо забезпечення прав національних меншин.
За результатами засідання по кожному з розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.



