Справжнє свято відбулось у Веселокутському ліцеї Теплицької громади – районний етап з черліденгу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»
Завершилися районні змагання 27 квітня. В цей день на майданчику змагалися найкрасивіші дівчата – прихильниці черліденгу.
Черліденг (це вид спорту, що поєднує елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастика, акробатика) відбулись у Веселокутському ліцеї Теплицької громади.
Присутніх привітав Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв, перший заступник голови Болградської РВА Валерій Єребакан, начальник відділу освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради Марія Кірчук.
До команди суддів увійшли:
Ольга Гусак, керівник команди з черліденгу приморського закладу загальної середньої освіти Вилківської громади, команди-призера Всеукраїнського чемпіонату з черліденгу у місті Львів у 2024 році, яка виборола там ІІ місце.
Алла Цвяткова, хореограф відділу культури та туризму Тарутинської селищної ради.
Петро Чуб, вчитель фізичного виховання Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією Теплицької сільської ради.
Місця розподілились наступним чином:
I місце «Володарки ритму» (Рівненьський ліцей Тарутинської громади).
ІІ місце «Талісман удачі» (Веселокутський ліцей).
ІІІ місце «Блискавка» (Садовська гімназія).
IV місце «Україночки» (Теплицький ліцей).
Всі отримали грамоти, кубки та подарунки від Теплицької сільської ради.
Урочисте закриття районного етапу пройшло на базі Арцизького опорного закладу освіти №1. На змаганнях з баскетболу найкращими стали команди Виноградівського опорного закладу освіти (юнаки) та Кам’янського ліцею (дівчата) Арцизької міської ради.
Отже, сім команд закладів освіти Болградського району стали переможцями районного етапу. Попереду обласні змагання, які пройдуть з 15 по 24 травня.












