Спортсмени Теплицької громади прийняли участь в обласних змаганнях в Кам`янському, Сафянської ОТГ
Відповідно до “Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2024 рік” та Регламенту проведення обласної спартакіади в с.Кам’янка (Саф’янська ТГ) відбулися фінальні змагання з настільного тенісу, в яких взяла участь збірна команди Теплицької територіальної громади у числі:
Журавський Іван -Теплицький ліцей з початковою школою та гімназією;
Гордієнко Богдан -Теплицький ліцей з початковою школою та гімназією;
Васілакі Валерія – Мирнопільський ліцей з початковою школою та гімназією.
За результатами першого етапу, з кількістю очок-4, команда вибула з турніру.
Хочеться висловити подяку голові Теплицької сільської ради Івану Леонтьєву за матеріальну підтримку, а команді побажати не падати духом і вірити в себе, у вас неодмінно все вийде.
Відділ освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради.



