Серед освітян Теплицької громади розпочався традиційний цикл “Педагогічних зустрічей”
27.08.2024
Першими зустрілися на базі Веселокутського ліцею з початковою школою та гімназією вчителі математики, англійської мови та інформатики. Менторами зустрічі виступили досвідчені та молоді педагоги закладу:
Марія КРИГЕР- математична галузь;
Валентина КАРПІНА- філологічна галузь\ іноземна мова;
Олександр НЕСТЕРЕНКО- інформаційна галузь.
Основні акценти роботи:
– Обговорення нових вимог та критерії оцінювання з відповідного предмету;
– Рівень складності завдань в зошитах з друкованою основою; з досвіду роботи у 5-6 кл НУШ, з якими проблемами стикалися під час викладання за новими програмами та підручниками;
– Розгляд Методичних рекомендацій з стану викладання предметів у 2024-2025 навчальному році , запропонованих Одеською академією неперервної освіти.





