Профілактичні рейди спеціалістів служби у справах дітей Теплицької громади
15.12.2021
З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в рамках щорічної акції « 16 днів проти насильства» начальником служби у справах дітей Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області Ботнар Юлією, провідним спеціалістом служби у справах дітей Теплицької сільської ради Васильєвою Майєю спільно з спеціалістами ювенальної превенції сектору превенції Болградського відділу поліції № 1 Головного управління Національної поліції в Одеській області Урсатій Лілією та старостами старостинських округів Теплицької сільської ради було проведено профілактичні рейди з метою відвідування родин з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та проведено індивідуальні бесіди на тему: «Насильство- це сміття, яке треба виносити з дому».


