Привітання Теплицького сільського голови з Великодніми святами!
Шановні жителі громади! Щиро вітаю зі світлим Христовим Воскресінням! Великдень — символ перемоги життя, добра та світла.
Це свято приходить до нас із весняним оновленням, дарує тепло й світло, утверджує віру в перемогу життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою. Великдень стає символом нашої незламності, нашої віри у справедливість і свободу. Ми згуртовуємося, щоб разом наближати той день, коли над Україною знову запанує мир і спокій.
Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за незалежність України, за можливість для нас зустрічати Христове Воскресіння.
Нехай Великдень стане для нас джерелом натхнення, сили та впевненості, що добро неодмінно переможе.
Мирних, радісних і благословенних Великодніх свят! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.

