Привітання Теплицького сільського голови з Днем місцевого самооврядування
Шановні мешканці Теплицької громади, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування – свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові наших сіл.
На наших власних плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, підвищення якості адміністративних послуг, реалізація задумів та перспективних планів – тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади.
В цей день хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування за спільну роботу задля добробуту людей.
Особливо хочу звернутись до депутатів сільської ради, які є, насамперед, представниками інтересів наших громадян: я дякую вам за роботи, ми завжди повинні усвідомлювати всю ступінь відповідальності перед людьми, які нас обирали і повірили в нас, бо головним об’єктом діяльності депутата завжди залишається людина.
Шановні колеги, ми повинні пам`ятати, що несемо відповідальність перед найвищим, що може бути в житті – перед довірою людей.
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.
Я дякую вам, шановні колеги, за сумлінну працю на благо Теплицької громади та її жителів. Нехай надійний родинний тил дарує підтримку та тепло, а робота приносить задоволення та нові досягнення!
Разом до Перемоги!
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.

