Привітання Теплицького сільського голови з Днем працівників соціальної сфери
Сьогодні професійне свято – День працівників соціальної сфери!
Я щиро вітаю людей, які щодня працюють для добробуту Теплицької громади, допомагають тим, хто цього найбільше потребує, і підтримують тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Соціальних працівників у нас в громаді немало, бо на території знаходиться і працює комунальний заклад обласного підпорядкування Мирнопільський геріатричний Будинок-інтернат.
Під час війни роль соціальної сфери, важливість працівників, що задіяні у цій галузі зросли, тому що збільшується кількість людей, які потребують підтримки і допомоги. Наша соціальна сфера вистояла в умовах війни, працівники галузі виконують завдання, долають нові виклики, а головне – не втратили співчуття і милосердя.
Висловлюю щиру подяку всім працівникам соціальної сфери – як керівникам установ, так і кожному працівнику, який робить свій вклад у соціальний захист і допомогу. Ваша праця є незамінною для нашої громади та кожного мешканця!
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.

