Начальник служби у справах дітей Теплицької сільської ради стала однією з переможниць та отримала право на навчання з підвищення кваліфікації фахівців
Служби у справах дітей територіальних громад покликані захистити право дитини на безпечне та дбайливе середовище і це далеко не єдина ціль роботи служб. Громадські та державні структури об’єдналися та розпочали набір на програму підвищення кваліфікації для керівників та працівників Служб у справах дітей у територіальних громадах Львівської та Одеської областей. Спеціалісти служби у справах дітей Теплицької сільської ради прийняли участь у відборі учасників на навчання з підвищення кваліфікації фахівців служб у справах дітей територіальних громад. Наразі здійснено відбір начальників служб у справах дітей з 17 громад Одеської області, які візьмуть участь у навчанні, що триватиме протягом червня-липня 2021 року. Серед переможців – начальник служби у справах дітей Теплицької сільської ради Ботнар Юлія Юріївна.

