Начальник відділу культури Теплицької сільської ради прийняла участь у конференції «Сильна мова – успішна держава»
Розпорядженням голови Одеської облдержадміністрації від 20.12.2022 року №864/А-2022 затверджено «Програму розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя в Одеській області на 2023-2025 роки». З метою виконання заходів Програми 10 лютого 2023 року начальник відділу культури Теплицької сільської ради Марина Чернишова прийняла участь в зум-конференції з питань функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя та розширення мережі мовних курсів в населених пунктах Одещини.
Спікерами зустрічі були заступник директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОВА – Ярослава Різникова, представниця Уповноваженого із захисту державної мови на півдні України Ярослава Вітко-Присяжнюк, координатор проекту «Єдині» Наталія Горобець, головний спеціаліст Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського Ніна Дубінчак, представники Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.
https://m.youtube.com/watch?v=u0MPM2xOu6s&feature=youtu.be

