Начальник відділу культури Теплицької сільської ради стала учасником обласного семінару-практикуму «Ти як? Культура без бар’єрів. Простори, де кожен може бути собою»
23 травня 2025 року в Одесі у рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської, за сприяння голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера та за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України відбувся обласний семінар-практикум «Ти як? Культура без бар’єрів. Простори, де кожен може бути собою».
Спікерами та модераторами наради виступили Оксана Збітнєва – керівник координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України.
Учасники: Дмитро Радулов – заступник голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації; Олена Олійник – директор Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної (військової) адміністрації; Тетяна Дементьєва – директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної (військової) адміністрації. Ярослава Різникова – заступник директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної (військової) адміністрації; Учасники: Ольга Амплєєва – практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології ОНУ ім. І. Мечнікова; Валентина Вітос – в.о. директора Одеського обласного центру української культури; Ганна Величко – регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти Як?», директор Одеського центру ментального здоров’я.
Відкрив обласний семінар-практикум голова обласної державної (військової) адміністрації Олег Кіпер.
На заході були присутні керівники структурних підрозділів у сфері культури міських, селищних та сільських рад, методисти, директори, художні керівники, керівники клубних формувань закладів клубного типу.
Начальник відділу культури Теплицької сільської ради Марина Чернишова за запрошенням організаторів виступила з промовою.
Дуже цікавим для присутніх виявився психологічний тренінг «Стрес та шляхи його подолання. Як підтримати себе та колег у стресових ситуаціях», який провела тренер Юлія Єрмакова.
Завершилася нарада брейнштормом «Ментальне здоров’я: виклики та можливості». Моделювання проєкту «Підтримка ментального здоров’я через культуру та спільноту громади».
Перед закриттям семінару-практикуму присутніх порадували виступи аматорських колективів Фонтанської сільської ради, Чорноморської міської ради та Одеського обласного центру української культури.





