Мирнопільський ліцей завершив цикл “Педагогічних зустрічей” вчителів Теплицької громади
Мирнопільський ліцей з початковою школою та гімназією завершив цикл “Педагогічних зустрічей” вчителів Теплицької громади. Креативно педагоги історичної галузі підійшли до організації заходу – місцем проведення засідання обрали музей Едвіна Кельма в селі Мирнопілля.
Присутні ознайомились із можливістю проведення уроків-екскурсій для учнів нашої громади з використанням експозицій музею для вивчення історії краю. Проводив екскурсію Колесниченко В.С. Своїм бачення викладання історичних дисциплін у класах НУШ поділилась вчитель Вакар Г.Д.
Зустріч вчителів історичної галузі/ початкової школи та фізичного виховання відбулась у День пам’яті захисників України. Тому всі присутні на початку заходів вшанували пам’ять загиблих за волю і незалежність України хвилиною мовчання.
З вітальним словом до учасників звернулися заступники директора з НВР Шемєліна Г.В. та Оліферчук Т.Є.
Вчителі фізичної культури під керівництвом досвідченого вчителя П.Г.Чуба обговорювали вибір навчальних модулів на І семестр для класів НУШ та нові підходи до оцінювання здобувачів освіти.
Потужна армія початкової школи вибрали для себе місцем зустрічі приміщення сільської бібліотеки. Вчителі ділилися своїми методичними цікавинками. Вчителям кожної школи заздалегідь запропонували підготувати свою ” методичну скарбничку” за окремими галузями. Всі обмінювались своїми знахідками.
Наприкінці учасники “Педагогічних зустрічей” отримали невеличкий подарунок – на Горіховий Спас – горіхи.











