Команда черлідерок «Блискавки» Теплицької громади посіла друге місце в рамках ІІІ районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
27 березня в спортивному залі Бессарабського ліцею Бессарабської селищної ради відбулись змагання з черліденгу в рамках ІІІ районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Теплицьку громаду представляла команда «Блискавки» Садовської гімназії з початковою школою Теплицької сільської ради. Дівчата змагались з командами Бессарабської та Буджацької громад – «Володарки ритму» Рівненський ліцей, «Лісові мавки» Миколаївський ліцей.
В спортивному орієнтуванні змагались дві команди з Тарутинської та Арцизької громад:
– команда «Біла лисиця» Бессарабський ліцей;
– команда «Хамелеони» Холмський ліцей.
Команда черлідерок Веселокутського ліцею з початковою школою та гімназією були запрошені та продемонстрували показовий виступ на святі спорту.
Переможцями змагань стали команди – «Володарки ритму» Рівненського ліцею Бессарабської селищної ради та «Біла лисиця» Бессарабського ліцею Бессарабської селищної ради. Вони представлять Болградський район на обласному етапі змагань.
Найкращі побажання всім учасникам змагань висловив перший заступник голови Болградської РВА Валерій Єребакан.




