Колядували, щедрували. Талановита молодь Теплицької громади вітала місцевих мешканців та місто Арциз
Напередодні новорічних свят методист відділу освіти Теплицької сільської ради Наталія Ткаченко організувала школярів в колектив. Дівчата та хлопці – учні шкіл, підготувавши цікаву програму, в яскравих костюмах подарували хвилини радості працівникам організацій та підприємств.
З піснями, грою на музичних інструментах, яскравим Дідом Морозом та Снігуркою побажали миру добра та злагоди в новому 2022 році.
Привітно вітали гостей в Теплицькій сільській раді, закладах освіти Теплицької громади, Мирнопільському геріатричному будинку-інтернаті, Управлінні пенсійного фонду у місті Арциз та в редакції «Слово Арциза».
Відділ освіти висловлює подяку всім, хто зустрічав талановиту молодь.
– Щиро вдячні за організацію виїзду юних акторів депутату Теплицької сільської ради Олександру Тараненко та меценату Ігнату Братінову, – зазначили у відділі освіти.






