Звернення Теплицького сільського голови з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи
Шановні ліквідатори, земляки, мешканці громади!
26 квітня в Україні та світі вшановують пам’ять про одну з наймасштабніших техногенних катастроф в історії – аварію на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася 1986 року в Прип’яті на Київщині.
Сьогодні ми згадуємо тих, хто долав її наслідки: пожежників, працівників станції, військових, будівельників, науковців і медиків, які ризикували життям та здоров’ям.
Низький уклін вам, шановні ліквідатори, які 40 років тому, не шкодуючи здоров’я та життя, вступили в боротьбу з атомною стихією. Ви врятували мільйони людей, ціною власного здоров’я зупинивши руйнівну силу радіації.
Спокій душам тих, хто вже не з нами.
Нехай чорнобильський сполох залишиться лише в історії. Бажаю всім здоров’я, витримки та довгих років життя під мирним небом України!
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
