Збережемо чистим довкілля: в Мирнопільському ліцеї прибирали територію
04.04.2025
Цей тиждень став справжнім прикладом єдності та екологічної свідомості. Всі учні Мирнопільського ліцею активно долучилися до прибирання території, озеленення та екоініціатив.
Спільними зусиллями зробили шкільне подвір’я та навколишню територію чистішим, красивішим та більш затишним.
- Дякуємо кожному за небайдужість, ентузіазм і турботу про природу, – зазначили організатори акції.





