Директори закладів освіти Теплицької сільської обговорили важливі аспекти завершення навчального року
Завершення навчального року-це дуже відповідальна справа для всіх учасників навчально-виховного процесу, особливо для керівників закладів. Сьогодні, у День вишиванки, відділ освіти, молоді та спорту зібрали керівний склад закладів загальної середньої освіти Теплицької сільської ради для обговорення важливих аспектів завершення навчального року. Ще раз переглянули нормативно-правову базу, якою мають керуватися в завершенні 2024-2025 навчального року.
З кожним директором обговорили індивідуальний підхід щодо здобуття освіти учнями, які отримують освіту за індивідуальною формою навчання. Знов і знов поверталися до наказу МОН № 1093 щодо оцінювання навчальних досягнень учнів.
Присутні Опрацьовували лист МОН від 14 березня 2025 року, який надає роз’яснення щодо оцінювання за групами результатів та ведення записів в електронному журналі.
- Зустріч пройшла плідно. Головна задача – навчати та виховувати гідних громадян України. За будь-яких умов вчителі повинні тримати освітній фронт, – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Марія Кірчук.


