В Теплицькій громаді читачі Садовської бібліотеки стали учасниками Всеукраїнського флешмобу «Ми нащадки Кобзаря»
04.04.2025
З метою популяризації творчості Тараса Григоровича Шевченка та вшанування його пам’яті впродовж березня 2025 року проходив Всеукраїнський інтернет-флешмоб “Ми нащадки Кобзаря”.
В ньому прийняли участь користувачі Садовської бібліотеки відділу культури Теплицької сільської ради.
Дівчата отримали електронні сертифікати від організаторів флешмобу за підписом Людмили Красицької, президента Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Т.Шевченка, письменниці, праправнучки Тараса Григоровича по сестрі Катерині.
-Ми щиро вдячні організаторам флешмобу “Ми нащадки Кобзаря” за змогу взяти участь у заході та показати на скільки талановиті наші діти! – зазначила директорка бібліотеки Валентина Кусик.




