В Теплицькій громаді прощатимуться з Захисником України Бондарем Павлом Георгійовичем з села Мирнопілля
16.03.2026
Виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Михальчина-Слобода Чернігівської області 6.03.2026 року загинув солдат Бондар Павло Георгійович, 22.01.1974 року народження – інспектор прикордонної служби другої категорії – водій I відділу прикордонної служби прикордонної комендатури швидкого реагування Державної прикордонної служби України, призваний на службу 16.05.2025 року.
Мирнопільський старостинський округ висловлює щирі співчуття родичам та близьким загиблого. Герої не вмирають – вони назавжди залишаються в наших серцях!

