В Теплицькій громаді освітяни на інформаційному заході говорили про цінності, булінг та безпечне освітнє середовище
За планом роботи відділу освіти молоді та спорту Теплицької сільської ради в середу 13 листопада відбувся інформаційний захід на тему «Безпечне освітнє середовище… що ми під цим розуміємо?».
Учасниками стали працівники Теплицької сільської ради: секретар ради Наталія Шутак, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Наталія Шидерова, директори закладів дошкільної освіти, директори, заступники директорів, психологи закладів загальної середньої освіти.
Спікери заходу підняли такі важливі теми як:
«Ціннісно – орієнтована освіта – пріоритет Нової Української школи» – начальник відділу освіти, молоді та спорту Марія КІРЧУК;
«Булінг, як прояв домашнього насильства» – головний спеціаліст з навчально – методичного забезпечення закладів загальної середньої освіти відділу Марія БАЛАБАН;
«Домашнє насильство. Види» – начальник служби у справах дітей Теплицької сільської ради» Марія НОФЕНКО;
«Статеве виховання. Міфи про сексуальну освіту» – завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти Тетяна ДЕБЕЛЯК;
Інформація про випадки порушень та профілактичну роботу з населенням Теплицької громади ювенальної превенції Болградського районного відділу ГУНП а Одеській області – майор поліції, старший інспектор Лілія УРСАТІЙ;
«Право дітей на безоплатну правничу допомогу» – завідувач сектором «Арцизький місцевий центр з надання вторинної правової допомоги» Сергій НОФЕНКО;
«Духовно – моральне виховання дітей дошкільного та шкільного віку» – головний спеціаліст з навчально-методичного забезпечення закладів дошкільної освіти та виховної роботи закладів загальної середньої освіти Наталія ТКАЧЕНКО.
Обговорення таких важливих тем було цікавим та активним, захід – дуже конструктивним та потрібним.
Дякуємо запрошеним спікерам за важливу інформацію та участь у заході
.
Відділ освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради.







