В Теплицькій громаді комісія перевірила підготовку закладів освіти до роботи в новому навчальному році
З метою виконання заходів з підготовки закладів освіти до нового 2024-2025 навчального року в умовах воєнного стану, створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти Теплицької сільської ради працювала комісія у складі:
голова комісії – Іван Леонтьєв, Теплицький сільський голова;
заступник голови – Марія Кірчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради.
ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:
провідний спеціаліст з навчально-методичного забезпечення дошкільної освіти та виховної роботи – Наталія Ткаченко;
начальник відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово- комунального господарства, екології спорту Болградської РВА – Аркадій Радулов;
провідний інспектор відділу ЗНС, Болградського РУ ГУДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту – Сергій Ченков;
в.о начальника Болградського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області – Олена Радулова;
фельдшер санітарний відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Болградського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області – Варвара Голобородова;
керівник первинної профспілкової організації педагогічних працівників закладів освіти Теплицької сільської ради – Анна Крінчева;
головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій, охорони праці
та техніки безпеки Теплицької сільської ради – Анатолій Бойчук;
начальник відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин – Степан Терентьєв,
провели огляд готовності закладів освіти громади, найпростіших укриттів до початку 2024/2025 навчального року й роботи в осінньо-зимовий період.
Основна увага під час обстежень приділялася створенню безпечних умов перебування усіх учасників освітнього процесу у закладі в умовах воєнного стану, протипожежному, техногенному стану, дотриманню санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів, стану приміщень харчоблоків, умовам зберігання харчових продуктів, своєчасному проходженню медичних оглядів працівників закладів, веденню записів у журналах, дотриманню санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режиму. Також важливою є робота холодильного та технологічного обладнання, дотримання технології приготування страв і забезпечення дітей безпечними та якісними харчовими продуктами.
Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв подякував колективам закладів освіти за кропітку та відповідально проведену роботу з підготовки до нового навчального року.
За результатами комісійної перевірки складено акти прийому готовності закладів освіти, довідки та надані пропозиції на адресу керівників закладів щодо усунення виявлених недоліків.




















