В Теплицькій громаді до Дня Св. Миколая учні та вихованці прийняли участь у конкурсі малюнку «Я у безпеці з МВС»
19.12.2022
Вихованці та учні закладів освіти Теплицької сільської ради взяли активну участь у конкурсі дитячого малюнку до Дня Святого Миколая “Я у безпеці з МВС”, який проходив з 1 по 19 грудня 2022 року під егідою Міністерства внутрішніх справ України. До конкурсу долучились не лише школярі, а й вихованці закладів дошкільної освіти. Конкурс проходив дистанційно. Світлини кращих робіт вже відправлені на електронну адресу організаторів конкурсу.
Автори десяти найкращих робіт отримають від МВС України подарунки. Побажаємо перемоги нашим дітям!













