В Теплицькій громаді голова привітав колег з професійним святом та відзначив грамотами
Щотижнева апаратна нарада в Теплицькій громаді сьогодні відбулась в незвичному – святковому режимі.
-Маючи сьогодні чудову нагоду, бажаю вам, шановні колеги, здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності у справі розбудови нашої громади, – зазначив Теплицькій сільський голова Іван Леонтьєв, вітаючи всіх присутніх з Днем місцевого самоврядування.
Почесні грамоти, квіти та подарунки від Теплицького сільського голови за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, сприяння реалізації соціально-економічного розвитку громади, професіоналізм, ініціативність, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні отримали:
-Олена Глуган – староста Садовського старостинського округу;
-Ольга Губогло – начальник відділу – головний бухгалтер Теплицької сільської ради;
-Федора Давидкіна – головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин;
-Ганна Тітик – державний реєстратор;
-Наталія Шидерова – керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Теплицької сільської ради;
-Наталія Шутак – депутат Теплицької сільської ради;
-Максим Гиба – депутат Теплицької сільської ради.








