В Теплицькій громаді відзначили День місцевого самоврядування: «Разом будуємо майбутнє»
Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто самовіддано служить народу України. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт Теплицької сільської ради.
В Будинку культури Теплицької сільської ради відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.
На екрані присутнім продемонстрували відеоролик про становлення Теплицької громади, її краєвиди, надбання та перспективи.
Церемонію нагородження розпочав присутній депутат Одеської обласної ради Олег Капсамун. Привітавши всіх зі святом, вручив Подяки від голови Одеської обласної ради Григорія Діденка «За самовіддану працю в умовах воєнного стану. Вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування депутатці Теплицької сільської ради Людмилі Карат та спеціалісту з комунікацій з громадськістю Надії Сердюк.
Далі ведучі заходу Людмила Богацан та Володимир Брусенський запросилидо слова людину, яка щодня працює заради добробуту, розвитку та процвітання Теплицької громади – Теплицького сільського голову Івана Леонтьєва.
Відзначимо, що в цей святковий день голова Теплицької сільської ради був відзначений грамотою Болградської районної ради за сумлінну працю. Ії Іван Леонтьєв отримав на урочистостях у місті Болград.
Також в Болграді Подяку Одеської обласної ради отримала депутатка Болградської районної ради Христина Сараїн.
Грамотами Болградської районної ради «За значний внесок у розвиток місцевого самоврядування відповідальне ставлення до своїх обов’язків в період воєнного стану, високий професіоналізм активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування» були нагороджені староста Мирнопільського старостинського округу Любов Чечоткіна та депутатка Теплицької сільської ради Валентина Оліферчук.
Після слів привітання на сцені Будинку культури голова Іван Леонтьєв продовжив церемонію нагородження.
Почесними грамотами Болградської районної державної (військової) адміністрації за наполегливість і самовідданість у роботі, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, забезпечення ефективної співпраці з органами виконавчої влади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні нагородили:
- Гюмюшлю Костянтина, депутата Теплицької сільської ради VIII скликання;
Шидерову Наталію, керуючу справами (секретарку) виконавчого комітету Теплицької сільської ради.
Почесною грамотою Теплицької сільської ради за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, плідну депутатську діяльність, соціально-економічний розвиток громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні нагородили:
- Канцир Дар’ю, депутатку Теплицької сільської ради VIII скликання;
- Трікова Афанасія, депутата Теплицької сільської ради VIII скликання;
- Сараін Валерія, депутата Теплицької сільської ради VIII скликання;
- Гайдаржи Олену, депутатку Теплицької сільської ради VIII скликання;
- Богацан Людмилу, депутатку Теплицької сільської ради VIII скликання;
- Табунщик Петра, члена виконавчого комітету Теплицької сільської ради;
- Волошина Олександра, члена виконавчого комітету Теплицької сільської ради.
Почесною грамотою Теплицької сільської ради за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні нагородили:
- Пашук Ольгу, депутатку Теплицької сільської ради VIII скликання, головну спеціалістку з публічних закупівель;
- Бойчука Анатолія, депутата Теплицької сільської ради VIII скликання, головного спеціаліста з надзвичайних ситуацій, охорони праці та техніки безпеки.
Почесною грамотою Теплицької сільської ради за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні нагородили:
- Куралову Надію, начальницю фінансового відділу Теплицької сільської ради;
- Безпалова Юрія, начальника правового, кадрового забезпечення та організаційної роботи Теплицької сільської ради;
- Балабан Марію, головну спеціалістку з навчально-методичного забезпечення загальної середньої освіти відділу освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради;
- Душкову Олену, головну спеціалістку відділу надання соціальних послуг виконавчого комітету Теплицької сільської ради;
- Дебеляк Ольгу, фахівчиню із соціальної роботи відділу надання соціальних послуг виконавчого комітету Теплицької сільської ради.
- Шановні представники органів місцевого самоврядування! Від вашої роботи залежить якість та комфорт нашого життєвого простору. Чи будуть відремонтовані школи та садочки, чи буде тепло у Будинках культури та бібліотеках, чи будуть побудовані спортивні майданчики? Це ті питання, на які безпосередньо впливає наша щоденна робота, – зазначила ведуча, депутатка Теплицької сільської ради Людмила Богацан. – Тож, нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду щасливішою та квітучою.
Для всіх працівників місцевого самоврядування працівники культури підготували яскраві аматорські концертні номери.






















