В Теплицькій громаді відзначили День пам’яті та примирення і 79-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні мітингом та покладанням квітів
Урочистості відбулись біля пам’ятника загиблих у Другій світовій війні в селі Веселий Кут Теплицької громади.
Ведуча заходу, начальник відділу культури Теплицької сільської ради Марина Чернишова в своєму зверненні до присутніх сказала, що цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. В цей день Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом. Ця дата – про пам’ять та застереження, про страшну ціну й непоправні наслідки війни.
Пролунав Гімн України.
З вітальним словом виступив Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв:
«У ці дні ми згадуємо та вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з гітлеровським нацизмом і перемогли його. Не превеликий жаль, сьогодні наша країна також відстоює свою незалежність та територіальну цілісність в умовах повномасштабної війни, розв’язаної проти України. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Земний уклін від жителів нашої громади всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, всім – хто захищає Україну сьогодні».
Присутні згадали поіменно всіх, хто поклав свої життя за свободу і незалежність України від 24 лютого 2022 року в період повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
- Гранчар Дмитро
- Кісеолар Сергій
- Паулеско Сергій
- Мунтян Пилип
- Дімчев Дмитро
- Рошков Денис
- Гечев Іван
- Паскалов Олег
Всі присутні: депутати та працівники Теплицької сільської ради, закладів освіти, медичні працівники, школярі та громадськість віддали шану пам’яті хвилиною мовчання та поклали квіти.
















