В Теплицькій громаді відбулась чергова апаратна нарада
В понеділок 5 травня відбулась чергова апаратна нарада з начальниками структурних підрозділів, директорами комунальних підприємств та старостами ради. Вів нараду Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
Основні тези.
Голова представив колективу нового начальника Центру надання адміністративних послуг Оксану Решетнюк.
Головний спеціаліст фінансового відділу Олена Акулова довела до відома присутніх про підсумки виконання місцевого бюджету. За підсумками чотирьох місяців 2025 року виконання доходної частини складає 126,22 %.
Начальник відділу культури Марина Чернишова повідомила про проведення урочистих заходів до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, які відбудуться в селі Веселий Кут. Також в громаді 9 травня в Теплицькому Будинку культури пройде фінал конкурсу Diva-Надія.
Начальник відділу надання соціальних послуг Ольга Дімова зазначила, що з початку року згідно Програми національного спротиву та територіальної оборони Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням сесії № 761-VІІІ від 22.12.2023 року проведені виплати шістьом військовослужбовцям на суму 120 гривень.

