В Теплицькій громаді відбувся територіальний етап Всеукраїнського конкурсу: «Учитель року – 2025»
Відділ освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради вже третій рік поспіль проводить територіальний тур Всеукраїнського конкурс «Учитель року».
Мета конкурсу – виявлення та підтримка творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.
Конкурсанти змагалися в непростих умовах воєнного часу і вкотре довели, що мотивація українського вчителя сильніша за будь-які обставини.
Найсильніша стать освітянської ниви – чоловіки-педагоги – змагались в номінаціях:
«Історія»:
– вчитель історії Мирнопільського ліцею Колесниченко Вадим Семенович;
– вчитель історії Садовської гімназії Боровик Олексій Сергійович.
«Хімія»:
вчитель Теплицького ліцею Фурдуй Сергій Миколайович.
«Технології/Трудове навчання»:
– вчитель Веселокутського ліцею, Нестеренко Олександр Сергійович.
Відповідно до умов конкурсу педагоги пройшли чотири конкурсних випробування: «Відео-резюме;
«Урок»;
«Майстер – клас»;
«Впровадження штучного інтелекту на уроках».
Перше місце у конкурсі посіли Колесниченко Вадим Семенович (Мирнопільський ліцей) та Нестеренко Олександр Сергійович (Веселокутський ліцей).
Переможці отримали грамоти від відділу освіти, молоді та спорту, які вручила начальник відділу Марія Кірчук. Від Теплицької сільської ради сертифікати на суму 5 000 грн. за перше місце та 4 500 грн. за друге місце вручила секретар ради Наталія Шутак.
- Конкурсанти отримали неоціненний досвід у фаховому конкурсі, презентували власні педагогічні ідеї та мали змогу стати активними учасниками обміну професійними надбаннями, – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Теплицької сільської ради Марія Кірчук. – Дякуємо колегам за плідну підготовку, високу педагогічну майстерність та бажаємо успіхів, наснаги і нових педагогічних звершень!
Організатори висловили вдячність Теплицькій сільській раді за підтримку та директорам освітніх закладів за заохочування своїх конкурсантів до участі в конкурсі.
Всі присутні та запрошені гості – депутатки Теплицької сільської ради Людмила Карат та Ольга Пашук зазначили високий організаційний рівень заходу в стінах Теплицького ліцею з початковою школою та гімназією та подякували колективу закладу та директорці Олені Гайдаржи.















