В Теплицькій громаді відбувся святковий концерт до 33-річниці Незалежності України
В Теплицькому Будинку культури на урочистому заході, присвяченому Дню Незалежності України відбулось нагородження сертифікатами на отримання грошових винагород від Теплицької сільської ради.
Відповідно до рішення сесії Теплицької сільської ради від 12 липня 2024 року №871 «Про внесення змін та затвердження Програми «Обдаровані діти – наше майбутнє» та з нагоди відзначення Дня незалежності України, Сертифікатами Теплицької сільської ради за відмінне навчання, активну участь у шкільному житті, за старанність, увагу, наполегливість в досягненні поставлених цілей – на суму 4000 гривень нагороджена Віра КОМЛЄВА – випускниця Теплицького ліцею з початковою школою та гімназією.
Сертифікатом на суму 3500 гривень нагородили Діану СОТВОЛДІЄВУ – випускниця Веселокутського ліцею з початковою школою та гімназією.
Квіти та сертифікати на сцені випускницям вручив Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв. Привітав присутніх з державним святом та побажав віри в краще майбутнє.
Для глядачів працівники культури підготували яскравий концерт, в якому прийняли участь: солістка Теплицького Будинку культури Злата ЧЕРБАДЖІ, середня група танцювального колективу «Гран-Прі» Теплицького БК; Таісія ГАНГАН, солістка Білгород-Дністровського Народного ансамблю української народної музики «Веселка»;
старша група танцювального колективу «Гран-Прі» Теплицького БК, керівник Людмила БОГАЦАН;
інструментальний ансамбль «Intro-music, керівник Микола ДІМІТРОВ;
солістка Садовського клубу Віолетта ГЛУГАН;
вокальний ансамбль «Натхнення» Теплицького БК.
В завершенні концерту ведуча Людмила Богацан зазначила, що сьогодні ми ще раз відчули, наскільки багатою і сильною є наша культура, наскільки важливо зберігати і плекати наші традиції. Це свято показало, що разом ми – непереможні, і що наша любов до України робить нас сильнішими з кожним днем.












