В селі Теплиця облаштували нове приміщення для відділення зв`язку
У багатьох територіальних громадах та селах на Україні стан поштових відділень «Укрпошти» – жахливий. А для села пошта – це важливо. На території Теплиці місцеве відділення зв`язку – пошта до недавнього часу розташовувалось в приміщенні, яке було схоже більше на госпбуд.
За рішенням депутатського корпусу Теплицької сільської ради було прийнято рішення та виділені кошти для облаштування місця для місцевого відділення зв’язку в приміщенні сільської ради.
Тепер місцеві поштарки в гарних умовах займаються улюбленою справою. На пошту в селі Теплиця можна потрапити по ново викладеній доріжці за адмінбудівлею сільської ради №2. Тут взимку буде тепло, приєднали приміщення до центрального опалення сільської ради.
«Зруйнувати щось – найлегше, втримати це – дуже важко. У селах, я вважаю, повинні бути відділення «Укрпошти», – зазначила секретар Теплицької сільської ради Людмила Карат, з якою ми відвідали поштове відділення. – Сюди приходять за посилками, розрахуватися за комунальні послуги, а для людей старшого віку це ще й місце для спілкування.
Приміщення надали в оренду Укрпошті за гривню на рік.










