В Садовській гімназії до нового навчального року облаштували внутрішній туалет та новий комп’ютерний клас
18.08.2024
За рахунок коштів місцевого бюджету в Садовській гімназії з початковою школою Теплицької сільської ради облаштували внутрішні туалети в центральному корпусі навчального закладу. Сама гімназія має декілька корпусів, і тільки в одному з них, де знаходяться старші класи не було внутрішніх туалетів. Завдяки взаємодії керівництва громади в особі голови Івана Леонтьєва, депутатського корпусу та директорки гімназії Галини Оніщук в теперішній важкий час вдалось облаштувати невеличкий санвузол для комфортних умов перебування учнів.
Також в одному з класів створили комп’ютерний простір: декорували стіни, постелили лінолеум та оновили стелю.






