В закладах освіти Теплицької громади пролунав останній дзвоник
У п’ятницю 31 травня: сонячний ранок, ранкові збори і довгоочікувана зустріч зі знайомими, маже рідними людьми, усмішки крізь сльози та перші кроки у доросле життя. У закладах освіти лунали останні дзвоники. Прощалися з дитинством випускники 11-х класів Теплицької громади.
На їх долю випали складні роки – COVID-19, дистанційне навчання, війна, проте діти знаходили в собі сили продовжувати навчатися, розвиватися і йти до втілення своїх мрій та планів.
За успіхи у навчанні, в спорті та інших сферах учні були нагородженні грамотами. Від сільської ради за спортивні досягнення вчителі фізкультури та учні отримали м’ячі. У всіх ліцеях та гімназії вітали вчителів, учнів та батьків представники апарату Теплицької сільської ради та депутати, голови батьківських комітетів та колеги з дошкільних закладів.
– Колись веселий дзвоник вас зустрічав на порозі в 1 клас, а сьогодні він лунає на знак прощання зі школою. Прощальні хвилини завжди наповнені яскравими спогадами і щемливим сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне. Дорогі випускники! Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті. Для вас у шкільних вікнах завжди буде горіти світло, – звернувся с привітанням Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
Випускників в закладах освіти у 2023-2024 року в Теплицькій громаді: 9-х класів – 63 учні, випускників 11-х класів – 27 учнів.




























