В закладах культури Теплицької громади працюють резиденції Св. Миколая
В закладах культури Теплицької сільської ради працюють резиденції Святого Миколая з 6 по 25 грудня. У перші години роботи їх відвідали приблизно півтори сотні дітей. Вони розповідають вірші Миколаю, а він дарує їм солодкі подарунки від Теплицької сільської ради.
Так, резиденцію Святого Миколая відвідали вихованці Веселокутського ЗДО “Сонечко” разом з вихователями. Дітки прийшли не з порожніми руками, а заздалегідь підготували листи з мріями та побажаннями Святому Миколаю. За традицією за гарний віршик отримали солодкі подарунки.
Хай Миколай до нас прийде,
Нам мир і радість принесе!
До резиденції Святого Миколая, яка відкрилась в Мирнопільському будинку культури завітали діти – учні 1-4 класів Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією разом із класними керівниками. Але перед тим, як Миколай з’явився прийшлося виконати багато завдань. Із завданнями діти справилися на відмінно, тому і отримали від Миколая подаруночки. І на останок пообіцяли Миколаю бути чемними та слухняними дітками.
В такий нелегкий час важливо дарувати дітям надію на щасливе майбутнє!
Святий Миколай запросив також малечу із Садовського старостинського округу завітати до його чарівної Резиденції! Цього року діточок чекає захоплива подорож у світ добра та казки. Діти зможуть особисто зустрітися зі Святим Миколаєм, розповісти йому про свої мрії, загадати бажання, розказати вірш чи заспівати пісню, залишити йому листа чи малюнок та отримати солодкі подарунки.
В резиденції Святого Миколая панує справжня казкова атмосфера! Діти із захопленням зустрічають улюбленого Святого, який прийшов не з порожніми руками. Малеча отримала чудові подарунки та грамоти за гарну поведінку й досягнення протягом року.
Щасливі обличчя дітей, їхній сміх і радість створюють незабутню атмосферу у всіх старостинських округах Теплицької громади. Свято Св. Миколая стало ще однією яскравою сторінкою в очікуванні новорічних чудес.
Чемних діточок Святий Миколай зустрічатиме 6 по 25 грудня цього року в кожному закладі культури.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати, навчатись та проводити для наших діток свято
Начальник відділу культури Марина ЧЕРНИШОВА











