В закладах культури Теплицької громади відбулись заходи до 38 роковин Чорнобильської трагедії
До 38 роковин Чорнобильської трагедії заклади культури Теплицької сільської ради організували ряд заходів, підготували відеоматеріали та книжкові виставки.
Теплицька бібліотека представила книжкову виставку -“Чорнобильська катастрофа: події, факти, цифри”. Разом з будинком культури провели соціальний Флешмоб “Чорна трагедія на кольоровій Землі»
Мирнопільська бібліотека разом з будинком культури та учнями 9-10 класів Мирнопільського ліцею провели зустріч з жителькою села, ліквідатором Чорнобильської катастрофи Козел Г.І. «Біль і тривога – Чорнобиль». Підготовлена та оформлена тематична викладка “Залишиться у пам’яті у нас, як вічна рана, цей страшний Чорнобиль!”.
У Садовській бібліотеці провели конкурс дитячих малюнків «Чорнобиль не має минулого часу», інформаційний дайджест “Катастрофа, яка закарбована у пам’яті “.
Зустріч з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Виготовлення лепбуку “Чорнобиль (бібліотека та клуб)Біль і трагедія України” з учасниками гуртка “Калейдоскоп”
«Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль» – такою була тема зустрічі з ліквідатором с. Веселий Кут Єлізаровим І.З., яку організували та підготовили Веселокутська бібліотека та клуб. А також організвали та провели виготовлення леп буку «Чорнобиль. Біль і трагедія України».
В Рощанській бібліотеці організована тематична викладка «Чорнобильська катастрофа, події, факти, цифри».



