Відбулась чергова апаратна нарада
В Теплицькій сільській раді відбулась чергова апаратна нарада начальників структурних підрозділів, директорів КП та старост на чолі з Теплицьким сільським головою Іваном Леонтьєвим.
За інформацією начальника фінансового відділу Надії Куралової станом на 01.02.2026 року виконання доходної частини бюджету складає – 89, 27 відсотків.
Голова Іван Леонтьєв звернувся до спеціалістів, щодо створення комісії з наповнення бюджету, за рішенням якої, після роз’яснювальної роботи особисто з неплатниками податків, будуть направлені листи у виконавчі органи для примусової сплати податкових боргів.
Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Оксана Решетнюк нагадала, що ЦНАП Теплицької сільської ради продовжує оформлення відстрочки за наступним алгоритмом:
заявник особисто звертається до ЦНАПу з паспортом, РНОКПП (ідентифікаційний код) та підтверджуючими документами згідно з додатком 5 до Постанови №560 (медичні довідки, свідоцтва про народження дітей, документи про догляд тощо);
адміністратор сканує їх і направляє в ТЦК через портал “Дія”. Рішення (позитивне або відмова) надається протягом 7–15 днів. Заявник отримує опис вхідного пакета документів, який гарантує, що його не призовуть на час розгляду справи.
у разі позитивного рішення – витяг з реєстру про відстрочку, який можна отримати в ЦНАПі або через застосунок Резерв+. У разі відмови – надсилається відповідь з причинною відмови.
з 1 листопада 2025 року через ЦНАП Теплицької сільської ради було прийнято та опрацьовано 37 заяв. Станом на початок лютого 2026 року до ЦНАПу звернулося 4 особи для отримання відстрочки.
Щодо діяльності культурних закладів доповіла начальник відділу культури Марина Чернишова.
Заклади культури Теплицької сільської ради пройшли статистичну звітність за 2025 рік на відповідність до Одеського обласного центру української культури та Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім..М. Грушевського – без зауважень. Зараз працюють над створенням перспективного плану закладів культури на 2026 рік, а також напрацьована програма розвитку культури Теплицької сільської ради Болградського району 2026-2027 для затвердження на найближчій сесії ради.
Голова громади зазначив, що 30 січня було підписано меморандум про співпрацю між ГУНП в Одеській області та Теплицькою сільською радою задля реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».
Пункти незламності відкриті для всіх мешканців громади в кожному населеному пункті.

