Відбулась чергова апаратна нарада
В Теплицькій сільській раді відбулась чергова апаратна нарада начальників структурних підрозділів, старост, директорів КП ради під головуванням Теплицького сільського голови Івана Леонтьєва.
Головні тези.
Загальнонаціональна хвилина мовчання про загиблих внаслідок збройної агресії РФ воїнів та громадян.
Голова звернув увагу працівників відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин на необхідності актуалізувати роботу в напрямку наповнення бюджету. Для цього дав доручення підготувати листи для звернення сільською радою до органів державної влади с приводу тих підприємств, які уникають сплати податку та займаються нецільовим використанням земель в громаді.
Начальнику відділу освіти, молоді та спорту довели до відома, що започатковуються робочі виїзди голови, спеціалістів ради та деяких депутатів до закладів дошкільної та шкільної освіти з метою ознайомлення зі станом відвідуваності дітьми та учнями закладів.
Комунальним підприємствам доручено прибрати ґрунт з узбіч дороги в селі Теплиця, який виник в результаті очистки зливних канав.
18 березня о 14.00 відбудеться сесія Теплицької сільської ради.
Голова привітав від колективу ради ювіляра – водія Мирнопільського старостинського округу Шутак Івана Івановича.

