Відбулась апаратна нарада
В Теплицькій громаді відбулась чергова апаратна нарада начальників структурних підрозділів, старост та директорів КП. Вів нраду Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
Основні тези наради.
Після негоди наразі до всіх населених пунктів громади відновлено проїзд.
Заклади освіти працюють в штатному режимі.
Буде підготовлене звернення на найближчу сесію ради до Кабінету Міністрів України про незадовільну роботу ДП «ДГ «Мирнопільське», що діє на території ради, а саме про несплату податків до місцевого бюджету. Це пропозиція членів виконавчого комітету, засідання якого відбулось 20 лютого 2026 року.
Голова ради довів до відома та дав доручення своєму заступнику, директорам КП, начальнику ЖКГ з приводу встановлення сонячних панелей на території комунальних підприємств та закладів освіти громади. Є пропозиції організацій-благодійників безкоштовно встановити сонячні панелі – обслуговування буде відбуватися за рахунок сільської ради.
На виїзних прийомах, які щотижня здійснює голова ради в селах громади звертаються мешканці з наболілим питанням стан доріг по вулицях сіл.
На черговій сесії розглядатиметься питання відновлення проїзду по комунальних дорогах. Про виділення коштів на придбання гравію для підсипки та грейдерування доріг.

