Відбулась апаратна нарада
В Теплицькій громаді в понеділок 25 листопада відбулась чергова апаратна нарада начальників структурних підрозділів, директорів КП, старост. Вів засідання Теплицький сільський голова Іван Леонтьєв.
Основні тези
Хвилина мовчання за загиблими в наслідок агресії РФ проти України.
Голова громади звернув увагу підлеглих, що на його прийомах мешканці громади звертаються за особистою матеріальною допомогою: продукти харчування, ліки та гроші. Іван Леонтьєв просив додатково розповсюдити інформацію про діючі в сільській раді Програми соціальної підтримки населення та умови на отримання допомоги.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту зазначила, що всі заклади освіти працюють у штатному режимі. Наразі учні приймають активну участь у Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах. Також у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Заклади культури, а саме бібліотеки громади вже отримали фліпчарти (канцелярське приладдя. Річ для проведення тренінгів, навчання, будь-яких інших масових заходів. Це та ж магнітно-маркерна дошка, тільки із трохи розширеними можливостями: на ній можна не тільки писати, креслити, малювати, а й прикріплювати аркуші паперу). Кошти на придбання цього приладдя були виділені Теплицькою сільською радою до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
На апаратній нараді начальник відділу надання соціальних послуг доповіла, що в рамках виконання Програми соціального захисту населення на 2021-2025 роки «Турбота» Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області, затвердженої рішенням сесії Теплицької сільської ради 8 скликання від 17 лютого 2021 року № 66-VIII (зі змінами) відділом надання соціальних послуг був підготовлений проект розпорядження «Про надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи та дітям з інвалідністю». Відповідно до вищезазначеного проекту розпорядження 23 особи з інвалідністю І групи та 15 дітей з інвалідністю отримають матеріальну допомогу по 1500 грн. до Міжнародного дня людей з інвалідністю (3 грудня).
