Відбулась апаратна нарада
Чергова апаратна нарада відбулась в понеділок 12 серпня в Теплицькій сільській раді з керівниками структурних підрозділів, старостами та директорами комунальних підприємств під головуванням секретаря ради Людмили Карат.
Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України.
Кожен з присутніх на нараді доповів про стан справ у підпорядкованій йому сфері.
В громаді у п’ятницю по закладах освіти працювала спеціальна комісія по прийняттю до нового навчального року. Були вказані деякі недоліки над якими вже ведеться робота.
Відбувся семінар бібліотечних працівників в громаді. За темою: «Здобуття цифрових навичок». Планується надавати цифрові послуги мешканцям громади в бібліотеках.
Начальник відділу культури Марина Чернишова повідомила, що бібліотечні фонди закладів культури громади поповнились новими книжками, які придбали за рахунок місцевого бюджету.
До кінця тижня на Аллеї слави, що біля адмінбудівель в селі Теплиця встановлять два банери з зображенням загиблих в російсько-українській війні мешканців громади.
В громаді повністю завершено збирання зернових культур, наразі збирають технічні.
Вуличне освітлення буде вмикатися о 21.30 на території громади.

