Великоднє привітання Теплицького сільського голови
Шановні мешканці Теплицької громади!
Від імені виконавчого комітету Теплицької сільської ради та депутатів сільської ради VIII скликання прийміть щиросердні вітання з Великодніми святами.
Щороку усі ми ретельно готуємо до Пасхи наші села, домівки та наші душі. Всі ми – мешканці Теплицької громади самовіддано попрацювали, готуючись у весняні дні до Світлого Христового Воскресіння, висловлюємо всім велику дяку. Але і у буденних клопотах ми не повинні забувати, що насправді Великдень у наших серцях щодня і щомиті, бо він – символ доброти і вічності.
Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я. Нехай Боже благословення принесе мир на нашу землю – Україну та духовно відродить нашу державу.
Бажаю, щоб Світло Воскресіння Христового надало нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!
Теплицькій сільський голова
Іван Леонтьєв.
