Щотижнева апаратна нарада відбулась в понеділок 13 червня 2022 року під головуванням секретаря Теплицької сільської ради Людмили Карат
Коротко про головне
9.00- хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців внаслідок збройної агресії РФ проти України.
Впродовж робочого тижня заступнику голови Володимиру Портянко та старостам округів доручено облаштувати місця для встановлення стягів при в`їздах та виїздах з населених пунктів громади. Начальнику відділу культури Марині Чернишевій організувати придбання державної символіки – прапорів.
Згідно розпорядження Теплицького сільського голови продовжується вихід педагогічних працівників та працівників закладів культури громади у відпустки та 2/3 заробітної плати.
Проводиться робота з місцевими фермерськими господарствами стосовно виконання рішення комісії ТЕБ та ЧС від 3 червня 2022 року про проведення протипожежних заходів на полях, орендованих земельних ділянок.
Людмила Карат довела до відома присутніх відсоток зібраного податку за останній тиждень. Звернула увагу на ті старостинські округи, де робота в цьому напрямку проводиться не на достатньому рівні. Як приклад привела роботу зі збору податку в селі Теплиця, де найвища цифра зібраних коштів. Обхід по домівках спеціалістами ради буде продовжуватися, для нагадування місцевим мешканцям про необхідність сплачувати податки.
Формування продуктового резерву в громаді продовжується.




