Шановні мешканці Теплицької громади!
Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Теплицької сільської ради щиро вітаю вас з найголовнішими святами нашої держави – Днем Державного прапора та Днем незалежності України!
На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, Указом Президента України було установлено відзначати щорічно, 23 серпня, День Державного прапора України.
З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави, та з ухваленням конституції України в 1996 році набули конституційного статусу.
В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Прапор символізував єдність земель і племен; прапор сконсолідовував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю. І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!
День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні.
Вже не один рік своєї незалежності наша країна проходить серйозний екзамен на мужність і зрілість. Жорстока війна забирає життя жителів нашої країни та воїнів, які відстоюють у жорстоких боях наш суверенітет і територіальну цілісність.
Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях.
Попереду – велика і клопітка праця. Адже щасливе прийдешнє втілюється не лише у розвитку демократичних інституцій держави, але і у повсякденній мирній праці її людей, у вирощуванні врожаїв, які збирають наші хлібороби, успішному навчанні наших дітей, спокійній і захищеній старості батьків.
Щиро вітаємо з Днем Незалежності України усіх жителів Теплицької громади та гостей!
Зичимо вам миру, доброго здоровя, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день.
Ми віримо, що Україна попри всі труднощі, має майбутнє, і громадяни нашої держави будуть жити у вільній і процвітаючій Україні!
Теплицький сільський голова
Іван ЛЕОНТЬЄВ.
