Шановні жителі Теплицької громади!
29 серпня ми вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть, а окремою сторінкою цієї споконвічної боротьби стали бої із російським агресором наприкінці літа 2014 року. Їх трагічним та героїчним символом, але водночас і прикладом нездоланності воїнського духу українців, став Іловайськ, де українські воїни опинилися сам на сам із підступним та нещадним ворогом.
«Іловайський котел» у нашій історії залишиться як величезне горе, і водночас – приклад героїзму і самовіддачі людей, які гинули під шквалом вогню, і тих, які вижили. Навіки у пам’яті нащадків залишаться й інші військові операції в ході проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил: оборона Донецького аеропорту, бої на Світлодарській дузі, за Авдіївку, Дебальцеве, 32-й блокпост та інші.
І сьогодні, ціною власного життя наші мужні захисники та захисниці стримують багаточисельну навалу ворога. Вони протистоять ворогу без моралі, без людських цінностей, захищаючи мирних українців, українських дітей, виборюючи мирне майбуття для української держави.
Цей день також нагадує нам ту високу ціну свободи, яку наш народ заплатив протягом віків. Ми схиляємо голову перед подвигом захисників усіх поколінь, хто боронив та боронить сьогодні українську землю.
Цінуймо свободу і незалежність! Адже саме цього прагнули усі, хто загинув у боротьбі за нашу землю!
Вічна пам’ять Героям! Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!
Теплицький сільський голова
Іван Леонтьєв.
